Зараз в ефірі
Динаміки до 11:00
👇 Пишіть в ранкове шоу "Динаміки" 👇

Україна - Наш Дім

Україна - Наш Дім
Острів Хортиця у Запоріжжі Для когось сучасне Запоріжжя – це синонім багаторічного будівництва мостів і ковальня промисловості. Але тільки не для нас. Адже наш досвід говорить про те, що це прекрасний варіант незаїждженого курорту для кожного українця.

Як і Київ, місто навпіл розділене Дніпром, тож уздовж розкинулося безліч пляжів із золотим піском і розвагами. Та не це головне в сучасному Запоріжжі. А Хортиця. Той самий острів, на якому все починалося. Де писали листа турецькому султану. Де будували вільну державу. Де і досі панує незламний козацький дух.

Сьогодні, погулявши серед буйноквіття острівної природи, тут можна натрапити і на справжній макет тодішньої Січі: із ковальнею, теслярнею, церквою, магазином, один в один подібними до тих, що знала ця місцевість за часів козацтва Запорозького. А можна і познайомитися зі справжніми козаками, які щодня тренуються з шаблями, вправляються у стрільбі з лука, та верховій їзді. Ці хлопці і чоловіки називають себе справжніми вільними козаками, що присвятили козацтву своє життя.

А з іншої сторони острову, тут розмістився козацький кінний театр. Учасники якого так спритно вправляються із козацькою зброєю та трюками на конях, що під час вистави вже і не повіриш, що вони артисти. До речі, тут можна пройти й екстремальний обряд посвяти в козаки. Не бійся, це цілком безпечно… Але досить стрьомно. Тож і не розслабляйся.

Одним словом, за козацьким відпочинком – всі стежки ведуть на Хортицю. Ну і в Запоріжжя звісно ж.
13
← До всіх випусків
Поділіться цим випуском з друзями
👍 Приєднуйтесь до нас
📱 Слухайте зі смартфона