Вусатий листопад

Вусатий листопад
Протягом всього листопада по світу триває щорічна акція Movember.

Що за вусатий листопад? Що за Movember? Чому про нього говорить увесь світ і чому чоловіки з 1 листопада починають відрощувати вуса? Якби ж просто для розваги...

Рак яєчка – найпоширеніший вид раку серед чоловіків 15-35 років. Рак простати – найпоширеніший вид злоякісних новоутворень серед чоловіків у Європі. Про це мало говорили донедавна. А дана проблема - велика біда. Самообстеження яєчок у чоловіків - настільки важливе, як і самообстеження молочних залоз у жінок. Чим раніше буде виявлена патологія - тим більше шансів на повноцінне життя.

Отож, Movember (moustache - вуса + november - листопад) - "вусатий листопад", мега-інформаційний рух, коли чоловіки відрощують вуса. Навіщо? А саме для того, щоб звернути увагу всього світу на захворювання чоловіків. Учасниками можуть бути як чоловіки, винуватці вусатого листопада - #MoBros (Мо-брати), так і прекрасна частина людства - #MoSistas (Мо-сестри), які підтримують своїх захисників та максимально поширюють інформацію про проблеми чоловіків.

А що робити жінкам, якщо в них не ростуть вуса, але так хочеться довести оточенню, що чоловіки для них дуже важливі? Ваше серце Вам підкаже! А вуса можна домалювати собі дуже легко - в будь-якому додатку на мобільному телефоні. Викладайте ваші вусаті фото в рамках Вусатого листопаду з хештегом #movember та доєднуйтесь до міжнародного руху.

Слухайте наші підкасти та слідкуйте за власним здоров’ям!
Поділіться цією програмою з друзями!

Всі випуски

Лібідо
32
Профілактика простатиту
19
Тестостерон
17
👍 Приєднуйтесь до нас
📱 Слухайте зі смартфона