Зараз в ефірі
Динаміки до
Зараз в ефірі
KALUSH & Alyona Alyona Гори

Круті девайси

Круті девайси
У будні - 11:20, 13:20, 15:20, 16:20
В захваті від унікальних речей? Любиш усе цікавеньке? Чи просто у пошуках незвичайного подарунку?

Усе про гаджети, яких не зустрінеш на полицях звичайних магазинів у нашій новій рубриці – Круті девайси!

Ведуча: Ксенія Новікова.Електронний метелик в банці

Постійно працюєш і приходиш пізно увечері, вичавлений, як лимон? Розслабся і геть усі думки із голови! Допоможе тобі у цьому штучний метелик у банці!

У середині девайсу знаходиться не жива істота, а його штучна заміна. Крильця, вусики, тільце створіння практично неможливо відрізнити від справжнього махаона. Щоб її активувати досить хлопку або постукати пальцями по склу. Після цього комаха починає хаотично літати, сідати на скло і навіть хлопати крильцями.


Електронні музичні барабанні палички

Тепер тобі не потрібні барабани! Гаджет перетворює будь-яку поверхню, до якої торкаються сенсорні кінці паличок, в барабан, звук якого транслюється з вбудованих в палички динаміків.

Серед доступних звуків:  барабанний бій, гуркіт тарілок, техносаунд, що супроводжуються яскравою LED-ілюмінацією.  Для створення фонової музики можна просто перемкнути режим відтворення.

Портативна бритва

Запланували похід чи дауншифтерський вікенд? Не забудь тоді прихопити із собою портативну бритву, яка може стати в нагоді в різних ситуаціях. Наприклад, на природі, коли немає доступу до електроенергії, завдяки гаджету, можна завжди виглядати бездоганно.

Гаджет заряджається за допомогою стандартного ЮСБ перехідника від комп'ютера, планшета чи ноутбука. А після така бритва здатна прослужити без підзарядки весь тиждень за умови щоденного застосування.

Рукавичка-ліхтарик

Знайома ситуація, коли руки вже зайняті, а треба ще якось тримати ліхтарик? Так осі тобі тоді лайфхак, тобто гаджет рукавичка-ліхтарика.
Вона має крутий дизайн, і надягати її буде як мінімум приємно, що б ти не робив.

Сама рукавичка більш схожа на мітенки, оскільки надягають її тільки на два пальці. Застосовувати її можна будь-де, починаючи від риболовлі до пошуку гвинтика під холодильником.

Музичний килимок для танців

Мрієш мати вдома музичний килимок для танців? Тепер твоя мрія може стати реальністю! Нещодавно розробники випустили домашню версію відомого атракціону, який працює завдяки джойстику з ножним керуванням. Такий гаджет буде доречним для тих, хто любить веселощі і танці.

Приєднується він до комп’ютера завдяки USB. Завдання користувача – повторювати усі рухи, які відображаються на екрані. Тобто просто вчасно ставати на необхідні квадрати, що нанесені на ігрове поле. Користуватися гаджетом може як один учасник, так і декілька гравців одночасно.

👍 Приєднуйтесь до нас

📱 Слухайте зі смартфона