Зараз в ефірі
Динаміки до
Зараз в ефірі
Kazka Свята

Святий Миколай дітям Херсону

Акція тривала з 06.12.2022 по 19.12.2022

До Херсона відправились 850 подарункових наборів, які були зібрані благодійною платформою dity.help спільно з Наше Радіо в межах акції «Святий Миколай дітям Херсона». Організатори акції прагнули, щоб діти нещодавно деокупованого Херсона відчували не лише вибухи, відсутність світла, тепла та води, а й наближення Різдва. Подарункові набори містять, насамперед, смаколики, а також предмети для творчості, рюкзачки та такі необхідні речі як павербанки та ліхтарики.
Збір коштів відбувався трьома способами:
Прямий донат на dity.help;
Участь у зірковому аукціоні від Наше Радіо;
Благодійний внесок на рахунок Таврійського фонду, який є засновником платформи dity.help.
 
Свої внески у подарункові набори зробили ТОВ "Торговий Дім "Житомирські ласощі", ТОВ «ТЕПЛОАРМАТУРА», ТОВ "BISCOTTI", мережа гіпермаркетів «Епіцентр». 
 
Стало доброю традицією, що проєкти платформи dity.help підтримують провідні українські артисти. У прямому ефірі радіомарафону «Святий Миколай дітям Херсона» на Наше Радіо взяли участь: Наталія Могилевська, Злата Огнєвіч, Анна Трінчер, Юлія Саніна, Alekseev, Wellboy, М’ята, KAMALIYA, KARTA SVITU, SHUMEI, TARABAROVA, Олег Скрипка та народний артист України, генеральний директор-художній керівник Херсонського обласного академічного музично-драматичний театру імені Миколи Куліша Олександр Книга.  
 
Медіапартнерами проєкту «Святий Миколай дітям Херсону» стали М1, Obozrevatel.com, РТМ Україна.
Благодійна платформа Dity.Help продовжує виконувати свою місію і збирати кошти для всебічної допомоги дітям, які постраждали від бойових дій та побували в окупації.


Заявки приймалися до 18:00 18.12.2022

👍 Приєднуйтесь до нас

📱 Слухайте зі смартфона