Зараз в ефірі
Динаміки до
Зараз в ефірі
Spiv Brativ Бахмут

Як слухати Наше Радіо онлайн

Найпростіше  зайти на наш сайт www.nasheradio.ua і натиснути велику кнопку "Слухати Наше радіо" в правому верхньому куті. Після цього відкриється вікно плеєра, в якому можна слухати ефір та додаткову онлайн-радіостанцію УкрТоп100.


Як слухати Наше Радіо на смартфоні/планшеті

Найзручніший спосіб слухати Наше Радіо зі смартфона — в мобільному додатку RadioPlayer.

Додаток доступний для мобільних пристроїв на Android та iOS. З його допомогою легко можна увімкнути як прямий ефір Нашого Радіо, так і додаткову онлайн-радіостанцію УкрТоп100.

Якщо дозволяє швидкість підключення, рекомендуємо увімкнути перемикач HD, таким чином ефір звучатиме у найвищій якості. Також в додатку ви завжди можете подивитись список пісень, що звучали раніше, а ще налаштувати таймер вимкнення та будильник (лише на Android).

 

Встановлюйте мобільний додаток RadioPlayer:

При прослуховуванні в мережах українських мобільних операторів Kyivstar, Vodafone та lifecell трафік в додатку RadioPlayer не тарифікується.


Як слухати Наше Радіо на Smart TV

Ви легко можете слухати Наше Радіо на усіх пристроях, що підтримують технологію Smart TV.

Ефір у HD-якості доступний усім користувачам сервісів:
Встановіть додаток сервісу на свій смарт-телевізор, в переліку каналів знайдіть "Радіо" та оберіть Наше Радіо.


 

Як слухати Наше Радіо в програвачі


Якщо вам зручніше слухати нас у програвачі на комп'ютері, завантажте спеціальний файл. Натисніть на це посилання правою кнопкою миші, оберіть "Зберегти як...", а потім відкрийте цей файл у будь-якій програмі, яка підтримує програвання онлайн-радіо. 👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до нас

📱 Слухайте зі смартфона