Зараз в ефірі
Динаміки до
Зараз в ефірі
Тнмк Гранули

Скрябін та KALUSH: неочікуваний дует гуртів у кліпі "То є Львів"

Скрябін та KALUSH: неочікуваний дует гуртів у кліпі
28.09.2023
184
Гурт KALUSH випустив нову пісню та кліп "То є Львів", в якій голос соліста Олега Псюка поєднався з голосом Кузьми Скрябіна. Цією піснею KALUSH анонсував міні-альбом з легендами української музики, який вийде вже наприкінці цієї осені. Учасники гурту пообіцяли, що скоро стануть відомі і назви інших пісень з платівки.

"Мені захотілось надати нового дихання пісні Скрябіна «То є Львів», щоб про неї не тільки всі згадали, а щоб вона була на слуху, як у старшого покоління, так і у нового", - розповів KALUSH.


Вперше кліп гурту Скрябін "То є Львів" було оприлюднено 10 років тому, і в ньому чудово передана атмосфера Львова. У новій версії пісні KALUSH не просто переспівали текст, а додали свій куплет. Таким чином, у пісні по черзі звучать голоси Олега Псюка та Кузьми Скрябіна.Новий кліп - також з атмосферою міста Лева. Його герой їде містом, насолоджується його пам'ятками, забуває свої речі в одному з трамваїв, однак отримує їх назад від перехожого і поспішає на заняття до своїх учнів.Дізнавайтеся також, хто переспівав українською хіти Тіни Кароль "Вище хмар" та "Ніченька".
object(MusicInfo_Model)#28 (21) { ["table"]=> string(4) "info" ["appends"]=> array(1) { [0]=> string(4) "date" } ["timestamps"]=> bool(false) ["primaryKey"]=> string(6) "absnum" ["connection":protected]=> NULL ["perPage":protected]=> int(15) ["incrementing"]=> bool(true) ["attributes":protected]=> array(16) { ["absnum"]=> int(128) ["title"]=> string(109) "Скрябін та KALUSH: неочікуваний дует гуртів у кліпі "То є Львів"" ["title_rss"]=> string(0) "" ["adate"]=> string(19) "2023-09-28 12:02:13" ["trans"]=> string(63) "skriabin-ta-kalush-neochikuvanyi-duet-hurtiv-u-klipi-to-ie-lviv" ["subtitle"]=> string(127) "Цією піснею KALUSH анонсував міні-альбом з легендами української музики" ["body"]=> string(10644) " Гурт KALUSH випустив нову пісню та кліп "То є Львів", в якій голос соліста Олега Псюка поєднався з голосом Кузьми Скрябіна. Цією піснею KALUSH анонсував міні-альбом з легендами української музики, який вийде вже наприкінці цієї осені. Учасники гурту пообіцяли, що скоро стануть відомі і назви інших пісень з платівки.

"Мені захотілось надати нового дихання пісні Скрябіна «То є Львів», щоб про неї не тільки всі згадали, а щоб вона була на слуху, як у старшого покоління, так і у нового", - розповів KALUSH.


Вперше кліп гурту Скрябін "То є Львів" було оприлюднено 10 років тому, і в ньому чудово передана атмосфера Львова. У новій версії пісні KALUSH не просто переспівали текст, а додали свій куплет. Таким чином, у пісні по черзі звучать голоси Олега Псюка та Кузьми Скрябіна.Новий кліп - також з атмосферою міста Лева. Його герой їде містом, насолоджується його пам'ятками, забуває свої речі в одному з трамваїв, однак отримує їх назад від перехожого і поспішає на заняття до своїх учнів.Дізнавайтеся також, хто переспівав українською хіти Тіни Кароль "Вище хмар" та "Ніченька". " ["source"]=> string(0) "" ["img_source"]=> string(0) "" ["sound"]=> string(0) "" ["visible"]=> int(1) ["rss"]=> int(0) ["views"]=> int(184) ["img"]=> string(65) "https://static.nasheradio.ua/nasheradio/img/info/1/28/728x382.jpg" ["small_img"]=> string(65) "https://static.nasheradio.ua/nasheradio/img/info/1/28/295x155.jpg" ["date_YMD"]=> string(10) "2023-09-28" } ["original":protected]=> array(13) { ["absnum"]=> int(128) ["title"]=> string(109) "Скрябін та KALUSH: неочікуваний дует гуртів у кліпі "То є Львів"" ["title_rss"]=> string(0) "" ["adate"]=> string(19) "2023-09-28 12:02:13" ["trans"]=> string(63) "skriabin-ta-kalush-neochikuvanyi-duet-hurtiv-u-klipi-to-ie-lviv" ["subtitle"]=> string(127) "Цією піснею KALUSH анонсував міні-альбом з легендами української музики" ["body"]=> string(10644) " Гурт KALUSH випустив нову пісню та кліп "То є Львів", в якій голос соліста Олега Псюка поєднався з голосом Кузьми Скрябіна. Цією піснею KALUSH анонсував міні-альбом з легендами української музики, який вийде вже наприкінці цієї осені. Учасники гурту пообіцяли, що скоро стануть відомі і назви інших пісень з платівки.

"Мені захотілось надати нового дихання пісні Скрябіна «То є Львів», щоб про неї не тільки всі згадали, а щоб вона була на слуху, як у старшого покоління, так і у нового", - розповів KALUSH.


Вперше кліп гурту Скрябін "То є Львів" було оприлюднено 10 років тому, і в ньому чудово передана атмосфера Львова. У новій версії пісні KALUSH не просто переспівали текст, а додали свій куплет. Таким чином, у пісні по черзі звучать голоси Олега Псюка та Кузьми Скрябіна.Новий кліп - також з атмосферою міста Лева. Його герой їде містом, насолоджується його пам'ятками, забуває свої речі в одному з трамваїв, однак отримує їх назад від перехожого і поспішає на заняття до своїх учнів.Дізнавайтеся також, хто переспівав українською хіти Тіни Кароль "Вище хмар" та "Ніченька". " ["source"]=> string(0) "" ["img_source"]=> string(0) "" ["sound"]=> string(0) "" ["visible"]=> int(1) ["rss"]=> int(0) ["views"]=> int(184) } ["relations":protected]=> array(0) { } ["hidden":protected]=> array(0) { } ["visible":protected]=> array(0) { } ["fillable":protected]=> array(0) { } ["guarded":protected]=> array(1) { [0]=> string(1) "*" } ["dates":protected]=> array(0) { } ["casts":protected]=> array(0) { } ["touches":protected]=> array(0) { } ["observables":protected]=> array(0) { } ["with":protected]=> array(0) { } ["morphClass":protected]=> NULL ["exists"]=> bool(true) }

Лайфстайл Нашого Радіо: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до нас

📱 Слухайте зі смартфона